Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > ČVUT dětská univerzita

ČVUT dětská univerzitaV rámci podpory nadání našich žáků bychom Vás chtěli informovat, že v prázdninovém týdnu 08. 07. - 12. 07. 2024 se koná 8.ročník Dětské univerzity ČVUT v Praze se názvem „Věda všude kolem nás“. Jedná se o denní studium na ČVUT v Praze zakončené udělením titulů „Malý bakalář“ (Bc. jr.) nebo „Malý inženýr“ (Ing. jr.). Diplomy budou předány na slavnostní promoci v Betlémské kapli. Děti prožijí nezapomenutelná dobrodružství a nevšední zážitky při poznávání technických oborů jednotlivých fakult ČVUT v Praze - fakulty stavební, strojní, elektrotechnické, jaderného inženýrství, architektury, dopravní, biomedicíny a informačních technologií. Veškeré informace najdete zde: Dětská univerzita

Přihlašování bude probíhat od 3. 3. do 31. 3. 2024 a počet míst je omezen. Pokud budete mít zájem, dejte nám vědět zprávou ve Škola OnLine do 26. 2. Když bude dostatečný počet zájemců z řad našich žáků, zařídili bychom přihlášení v předtermínu a zajistili bychom z řad našich pedagogů dohled v průběhu toho prázdninového termínu, včetně odvozu dětí ze Štětí a příjezdu do Štětí, abyste se o to nemuseli starat.