Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Zájmová činnost > Školní klub

Školní klub

Školní klub je otevřen v ranních hodinách od 6.20 do 7.40 hod. Školní klub je zřízen pro žáky 2. stupně a pro žáky 1. stupně, na které nezbylo místo ve školní družině.

V ranních hodinách probíhá školní klub v prostorách školních družin a je určen přednostně pro žáky dojíždějící.

V odpoledních hodinách je školní klub realizován formou široké nabídky různých zájmových útvarů, které si účastníci libovolně vybírají dle nabídky. Ze školního klubu odcházejí účastníci po skončení činnosti vybraných kroužků

Účastníci činnosti školního klubu

  1. Činnost klubu je určena přednostně pro žáky druhého stupně základní školy, žáky nižšího stupně šestiletého nebo osmiletého gymnázia nebo odpovídajících ročníků osmiletého vzdělávacího programu konzervatoře přihlášené k pravidelné denní docházce nebo pravidelné docházce.
  2. Účastníkem může být i žák prvního stupně základní školy.
  3. Činnost klubu vykonávaná formou pravidelné denní docházky je určena výhradně pro uchazeče, kteří nejsou přijati k pravidelné denní docházce do družiny, pokud činnost klubu a družiny vykonává stejná právnická osoba.
  4. Činnost klubu vykonávaná formou pravidelné denní docházky je určena výhradně pro uchazeče, kteří nejsou přijati k pravidelné docházce do střediska, pokud činnost klubu a střediska vykonává stejná právnická osoba.
  5. Podmínkou pro přijetí uchazeče k činnosti klubu je písemná přihláška.