Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Zájmová činnost > Školní družina

Školní družina

Školní družina je otevřena v pondělí až v pátek od 5:40 hodin do 7:40 hodin a od konce vyučování do 16.30 hodin. Kvůli nenarušování plánované činnosti jsou stanoveny odchody ze školní družiny takto:

  • Samostatně po vyučování
  • Samostatně po obědě z jídelny po písemném souhlasu zák. zástupců
  • Průběžně od 14:30 do 16:30 hodin

Účastníci školní družiny

  1. Činnost družiny je určena přednostně pro žáky prvního stupně základní školy přihlášené k pravidelné denní docházce.
  2. K pravidelné denní docházce lze přijímat i děti z přípravných tříd základní školy nebo přípravného stupně základní školy speciální, žáky druhého stupně základní školy, žáky nižšího stupně šestiletého nebo osmiletého gymnázia nebo odpovídajících ročníků osmiletého vzdělávacího programu konzervatoře.
  3. Činnost družiny vykonávaná formou pravidelné denní docházky je určena výhradně pro uchazeče, kteří nejsou přijati k pravidelné denní docházce do školního klubu, pokud činnost družiny a klubu vykonává stejná právnická osoba.
  4. V družině se činností uvedených v § 2 odst. 1 písm. b), c a f) mohou účastnit i žáci nebo děti, kteří nejsou přijati k pravidelné denní docházce do družiny.
  5. Podmínkou pro přijetí uchazeče k činnosti družiny je písemná přihláška. Součásti přihlášky je písemné sdělení o rozsahu docházky a způsobu odchodu účastníka z družiny.