Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Výsledky zápisu do 1.ročníku pro školní rok 2024/2025

Výsledky zápisu do 1.ročníku pro školní rok 2024/2025Vážení rodiče,

velmi si vážíme obrovského zájmu o naší školu při letošních zápisech. O to víc nás mrzí, že jsme spoustě z Vás nemohli vyhovět. Bohužel další první třídu nemůžeme otevřít z kapacitních důvodů a také si chceme zachovat ráz rodinné školy s jednou třídou v každém ročníku. Omlouváme se všem, koho jsme nepřijali, věřte, že i pro nás to není jednoduché. Děti byly velmi šikovné a určitě budou úspěšné v každé škole, kterou zvolíte. Zachovejte nám přízeň.

Přijatým dětem i jejich rodičům gratulujeme a těšíme se na budoucí prvňáčky a spolupráci s rodiči.

Výsledky zápisu najdete zde: hromadné zveřejnění zápisu

S úctou Gabriela Hrušková, ředitelka školy