Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Příprava na jazykové zkoušky Cambridge

Příprava na jazykové zkoušky CambridgeNaše škola začala od září 2022 připravovat zájemce z řad našich žáků na jazykovou zkoušku Cambridge. Zároveň nabízíme možnost absolvování zkoušky v rámci školy, která kandidáty registruje prostřednictvím oficiálního autorizovaného zkouškového centra Cambridge English. Každá zkouška se zaměřuje na testování jedné úrovně angličtiny podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (angl. CEFR). Klíčové kompetence, které zkoušky prověřují na jednotlivých úrovních, jsou v souladu s principy stanovenými v rámcových vzdělávacích programech (RVP).
Certifikáty Cambridge jsou uznávány na celém světě jako oficiální doklad, kterým studenti dokládají úroveň angličtiny.
Na naší škole probíhají 4 přípravky různých úrovní: žáci 1.- 3. ročníku se připravují na jazykovou zkoušku úrovně Pre-A1 Starters, žáci 4.- 5. ročníku úrovně A1 Movers a žáci 2. stupně úrovně A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools.
Žáky chválíme za snahu a zájem zdokonalovat se v angličtině a přejeme jim úspěšné složení jazykových zkoušek.