Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Objev svou jedinečnost

Objev svou jedinečnostNaše škola nově zařazuje na druhý stupeň projektové dny "Objev svou jedinečnost" zaměřené na osobnostně sociální rozvoj. Každý ročník absolvuje jednou v měsíci tento projektový den (tedy každá třída 10x za rok).

Anotace tohoto projektového dne je:

Co mě baví? V čem jsem dobrý/á? Je to ta samá věc? Jsou to odpovědi právě na tyto otázky, které na konci základní školy pomáhají s výběrem dalšího směru. V rámci projektového dne budeme společně hledat, jaké jsou naše silné stránky a jak je můžeme dále rozvíjet. Postupně se budeme věnovat oblastem jako je komunikace, soustředění, sebepoznání, vůle a plánování, nebo třeba zvládání náročných situací při spolupráci, řešení problémů a rozhodování.