Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Nová služba na naší škole

Nová služba na naší školeOd 9. 1. 2023 nabízí naše škola novou službu. Náš tým odborníků jsme posílili o paní doktorku Danielu Pokornou (vedoucí Pedagogicko-psychologické poradny Ústeckého kraje v Roudnici n. L.). Paní doktorka bude mít na škole konzultační hodiny pro Vás rodiče a naše žáky každé pondělí od 12 do 16 hodin. Konzultace budou zaměřeny na poruchy učení, poruchy chování, kariérové poradenství, psychické problémy, školní neúspěšnost, nadané děti a další činnosti, které nabízí poradna. Zároveň bude poskytovat prvotní šetření žáků, u kterých by se nějaké problémy začaly objevovat - což je velmi přínosné s ohledem na dlouhé objednací lhůty v poradnách a dojíždění na vyšetření. Poradí, jak s dětmi pracovat, jak na ně působit a v případě potřeby Vás dále nasměřuje k odborníkům. 

Kromě konzultačních hodin pro Vás, bude paní doktorka poskytovat podporu žákům a pedagogům i přímo ve výuce.

Věříme, že tato služba bude velkým přínosem hlavně pro děti, ale jistě pomůže i nám pedagogům a Vám rodičům.