Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Jarmark online našich čtvrťáčků

Jarmark online našich čtvrťáčkůNaši čtvrťáci se letos s nadšením účastní programu České spořitelny Abeceda peněz - Podnikavá třída. Od začátku školního roku jsme zvládli spoustu věcí. Založili jsme společnost, zvolili jsme si vedení. Uzavřeli jsme s Českou spořitelnou smlouvu o půjčce. Zvládli jsme si udělat rozpočet a podnikatelský plán. Dva měsíce jsme se průběžně věnovali realizaci našeho plánu, vyráběli jsme spoustu věcí, ozdob, dárečků, dekorativních i užitkových předmětů k dalšímu prodeji.

Naučili jsme se, jak prezentovat naši společnost a výsledky naší práce. Všechny naše výrobky najdete v našem novém e-shopu. Budeme rádi, když nás podpoříte návštěvou obchodu, který spouštíme 5. 12. na odkaze: JARMARK

Určitě je z čeho vybírat. Naše výrobky si můžete rezervovat v termínu od 5.12. do 12.12. K vyzvednutí potom budou 14.12. a 18.12. v odpoledních hodinách u hlavního vchodu základní školy TGM.

Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že Vám naše výrobky udělají radost.