Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Dětská univerzita ČVUT

Dětská univerzita ČVUTV rámci podpory nadání našich žáků bychom Vás chtěli informovat, že v prázdninovém týdnu 10. 07. - 14. 07. 2023 se koná 7.ročník Dětské univerzity ČVUT v Praze se názvem „Věda všude kolem nás“. Jedná se o denní studium na ČVUT v Praze zakončené udělením titulů „Malý bakalář“ (Bc. jr.) nebo „Malý inženýr“ (Ing. jr.). Diplomy budou předány na slavnostní promoci v Betlémské kapli. Děti prožijí nezapomenutelná dobrodružství a nevšední zážitky při poznávání technických oborů jednotlivých fakult ČVUT v Praze - fakulty stavební, strojní, elektrotechnické, jaderného inženýrství, architektury, dopravní, biomedicíny a informačních technologií. Veškeré informace najdete zde: dětská univerzita

Přihlašování bude probíhat od 5. 3. do 31. 3. 2023. Pokud budete mít zájem, dejte nám co nejdříve vědět zprávou ve Škola OnLine. Když bude dostatečný počet zájemců z řad našich žáků, zařídili bychom přihlášení v předtermínu a zajistili bychom z řad našich pedagogů dohled v průběhu toho prázdninového termínu, včetně odvozu a příjezdu dětí, abyste se o to nemuseli starat.