Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Audit EKOŠKOLA - Certifikace Zelená cesta

Audit EKOŠKOLA - Certifikace Zelená cestaV měsíci březnu probíhal na naší škole po třech letech audit k získanému titulu EKOŠKOLA. S radostí informujeme, že hodnotící komise rozhodla o udělení titulu Ekoškola - Certifikace Zelená cesta naší škole na další tři roky. Velmi děkujeme našemu EKOTÝMU složenému ze žáků naší školy, který se na auditu aktivně podílel.

Získáním Certifikátu Zelené cesty ukazujeme, že skrze plně realizovanou metodiku 7 kroků u dětí rozvíjíme schopnost a ochotu aktivně a samostatně zlepšovat životní prostředí a ovlivňujeme tak i celou naší školu.

V červnu proběhne slavnostní ocenění na Staroměstské radnici v Praze, kde získáme Certifikát za projití Zelené cesty a Zelenou vlajku. Tento mezinárodní titul se obhajuje každé 3 roky.