ZŠ T.G. Masaryka Štětí

Aktivity

Projektové dny, Výlety a exkurze, Sport, Kultura, Škola v přírodě, Fotogalerie

Sport


Vybíjená

Ve středu 11. dubna proběhlo v dopoledních hodinách v tělocvičně ZŠ Ostrovní okrskové kolo ve vybíjené. Soutěže se zúčastnily základní školy ve Štětí a ZŠ Hoštka. Naši školu reprezentovaly dvě družstva – dívky a chlapci z 5. a 4. ročníku. 
Hrálo se systémem každý s každým. Naši chlapci jednou vyhráli dvakrát prohráli. Získali tedy 2 body. Stejně na tom byly ještě další dvě školy. Rozhodl tedy počet vybitých. Naši hráči vybili nejméně soupeřů, proto skončili na 4. místě.
Dívky si vedly lépe. Jednou vyhrály a jednou remizovaly. Právem si vybojovaly 2. místo. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Florbal 2019

V pátek 8. 3. proběhlo v hale VOŠ ve Štětí okrskové kolo ve florbalu pro žáky a žákyně 4. a 5. ročníků. Turnaje se zúčastnily všechny tři štětské školy a ZŠ Hoštka. Hrálo se 2 x 8 minut se čtyřmi hráči v poli. 
Naši žáci předvedli velmi dobrou hru a podali maximální výkon. Ze tří utkání se jim podařilo 2 x vyhrát a vybojovali tak 2. místo. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.