Aktivity

Projektové dny, Výlety a exkurze, Sport, Kultura, Škola v přírodě, Fotogalerie

Sport

Okresní kolo v atletice

Ve středu 22. května proběhlo v Lovosicích okresní kolo v atletice nejmladšího žactva. Akce se zúčastnily základní školy z Litoměřic, Lovosic, Roudnice n. L., Budyně, Mšených Lázní, Straškova a Štětí. Naši školu reprezentovalo 7 dětí, které postoupily z okrskového kola. Všechny se velmi snažily a podaly výborné výkony. Získali jsme jedno druhé a jedno třetí místo. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme. Více fotografií na odkaze ATLETIKA

Vybíjená

Ve středu 11. dubna proběhlo v dopoledních hodinách v tělocvičně ZŠ Ostrovní okrskové kolo ve vybíjené. Soutěže se zúčastnily základní školy ve Štětí a ZŠ Hoštka. Naši školu reprezentovaly dvě družstva – dívky a chlapci z 5. a 4. ročníku.
Hrálo se systémem každý s každým. Naši chlapci jednou vyhráli dvakrát prohráli. Získali tedy 2 body. Stejně na tom byly ještě další dvě školy. Rozhodl tedy počet vybitých. Naši hráči vybili nejméně soupeřů, proto skončili na 4. místě.
Dívky si vedly lépe. Jednou vyhrály a jednou remizovaly. Právem si vybojovaly 2. místo. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.